ZAKONCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2014

18 - X - 2014

 

Na zakończenie sezonu do Stoczka Łukowskiego przyjechało ok. 80 motocyklistów. Pomimo mżawki większość przyjechała na motocyklach z Brańska, Siemiatycz, Józefowa, Siedlec, Garwolina, Kołbieli Mrozów, Mińska i oczywiście ze Stoczka. Ks. Kapelan poprowadził mszę na której szeroko rozwodził się nad zaletami dwóch kółek. Gospodarze motocykliści z Armat czytali lekcje, modlitwy, śpiewali i poprowadzili specjalny motocyklowy różaniec z wypominkami za kierowców którzy odeszli. Na środku świątyni ułożyli cały różaniec zbudowany z kasków, rękawic i kamizelki klubowej. Każdy z uczestników liturgii otrzymał także poświęcony różaniec w skórzanym futerale, aby mógł wozić go ze sobą i używać w potrzebie. Po błogosławieństwie wszyscy zostali zaproszeni na agapę, aby przy gorącym posiłku powymieniać przeżycia z całego sezonu.

Dziękujemy kolegom z klubu – Armaty Stoczek Łukowski za zaproszenie na wspólną modlitwę, gorącą strawę i miłe przyjęcie.

Jesteśmy pod wrażeniem waszej odwagi do otwartej modlitwy na różańcu, w tym świecie okazywanie swojego wyznania jest nie tylko niepopularne, ale i uznawane za obraźliwe dla popularnych odmieńców.

 

Dziękujemy za Wasze świadectwo.

 

 

 

↑   naciśnij, aby powiększyć  ↓

 

 

 Cieszymy się, że Zenek z Brańska znów jest z nami po operacji serca i będzie nadal całe serce wkładał w organizację motocyklistów ze szczególnym naciskiem na "Boże cele" wyjazdów !!!!

Grupa mińska była, modliła się i wspólnie agapowała !!!

{jcomments on}