CIECHANOWIEC on 2016

30 kwietnia 2016

 

 

Ks. Janusz Szymański, Redakcja Motorskansen Ciechanowiec oraz O.S.Ch.M. God Riders Brańsk zaprosili na Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2016, które dzięki uprzejmości Pani Doroty Łapiak odbyło się na terenie Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Zbiórka odbyła się przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, gdzie o godz. 11.00 została odprawiona uroczysta koncelebrowana Msza Św. za śp. Jacka Grockiego, który zginął na motocyklu w drugi dzień świąt wielkanocnych, oraz za przybyłych na rozpoczęcie sezonu motocyklistów.

Po poświęceniu motocykli nastąpił przejazd kilkuset motocykli w formie parady do Muzeum Rolnictwa w eskorcie Policji na motocyklach oraz specjalnie oznaczonych porządkowych z miejscowego klubu.

Wstęp był wolny, bez żadnych biletów, a posiłek można było sobie nabyć na miejscu od firmy kateringowej. Słodkości i napoje zapewnił organizator.

 

Uwaga Uwaga

Co roku z naszym kapelanem ks. Januszem Szymańskim pielgrzymujemy do Ostrej Bramy i odwiedzamy pierwsze na Litwie Hospicjum bł. ks. Sopoćki prowadzone przez Polskie Siostry Miłosierdzia. Ośrodek jest utrzymywany jedynie z dobrowolnych składek, bez jakichkolwiek dotacji.

Teraz Motocykliści Polscy zostali Honorowymi Ambasadorami rozbudowy Hospicjum o dom dla Dzieci nieuleczalnie chorych.

Motocyklowa Armia Nadziei w czasie ciechanowskiego spotkania zbierała na ten cel datki do puszek i dzięki hojności przybyłych gości uzbierała ponad 2730 zł dla umierających maluchów !!!!


Każdy ofiarodawca otrzymał limitowaną naklejkę na motocykl !!!

 

 

 

...naciśnij aby powiększyć...

 

 

 

Dziękuję wszystkim za przybycie i myślę że było warto pomimo porannego dżdżu.

Za tydzień Bielsk Podlaski i dalsze kwestowanie.

 

 

Twój komentarz jest dla mnie ważny !

{jcomments on}